פרחי באך

פרחי באך

"אין החלמה מלאה ללא שינוי בהשקפה ובגישה, רגיעה מלאה של הנפש והאושר הפנימי. בל תמנע פשטותה של שיטת הריפוי את שימושכם בה, מאחר שככל שתתקדמו יותר, תיווכחו במלא פשטותה של הבריאה עצמה". פרחי באך יכולים לסייע במקרים כמו: מתח, חרדה, פחדים, דיכאון קל ועוד מצבים רגשיים שונים."
 
פרחי באך - הפילוסופיה של תמציות פרחי באך
 שיטת הריפוי באמצעות פרחי באך פותחה על ידי הרופא וההומאופט ד"ר באך מאנגליה בשנות ה-30 ותוך זמן קצר כבר תפסה מקום נכבד בין שיטות הריפוי האלטרנטיביות. שיטת פרחי באך נלמדת כיום ברחבי העולם בבתי ספר לרפואה משלימה ומכשירה מטפלים ב פרחי באך שתפקידם לעזור למטופל לטפל בבעיותיו הרגשיות בעזרת התמציות (כמו לחץ, מתח, חרדה, דיכאון קל, פחד, התרגשות, חוסר ביטחון ועוד).

הנחת היסוד שעומדת בבסיס השיטה של פרחי באך היא שבליבה של כל מחלה, כאב או הפרעה פיסית נחבא הגורם הנפשי. זיהוי, טיפול ואיזון במישור הנפשי מבפור בסימפטומים הגופניים ומאפשריםמניעה של מחלות או הבראה מהן ביתר קלות. תמציות פרחי באך מיוצרות ב "מאונט ורנון" מקום עבודתו של ד"ר באך עוד מ-1936 בו עדיין שוכנת מעבדתו שהפכה ברבות השנים למרכז באך. עד היום מופקות תמציות פרחי באך במרכז באך בשיטה המקורית שפיתח ד"ר באך ונארזות ע"י חברת נלסונ'ס באנגליה.
 
מדוע כדאי להשתמש בפרחי באך?
 חשיבה חיובית והרגשה טובה מחזקות את המערכת החיסונית ומאפשרות לגופנו להתמודד טוב יותר עם מחלות, לחצים וקשיים בחיי היומיום. מצבי רוח משתנים ומשברים מחלישים את גופינו. כאשר אנו נעזרים ב תמציות פרחי באך לטיפול בבעיות הרגשיות השונות של חיי היומיום - אנו מחזירים לעצמנו את האיזון ואת התחושה ההרמונית המאפשרים לנו לחיות חיים רגועים ושלווים יותר.
 
מצבים רגשיים בהן מטפלות תמציות פרחי באך
 סדרת פרחי באך כוללת 38 תמציות פרחי באך שונות המופקות מפרחי בר, עצים או שיחים (תמצית אחת בלבד ממי מעיין) המטפלות במצבים רגשיים לא רצויים כמו: לחץ, מתח, פחד, בדידות, חוסר בטחון, חוסר עניין בנעשה, דאגה מופרזת לאחרים, רגישות יתר, ייאוש או דיכאון, עייפות נפשית ועוד.
 
למי מיועדים פרחי באך?
 ♦ תמציות פרחי באך מיועדות לכל הגילאים: תינוקות מגיל לידה, ילדים ומבוגרים.
♦ תמציות פרחי באך מתאימות גם לאנשים חולים ולנשים בהריון.
♦ ערכת פרחי באך המקורית מתאימה לכל מי שיש לו ידע על תמציות פרחי באך גם לשימוש ביתי.
"פרחי באך" אינם משמשים תחליף לטיפול רפואי במחלה. כשמופיעים סימני מחלה, יש להתייעץ עם רופא

לשאלות ותאום טיפול מוזמנם למלא את הטופס ואצור קשר בהקדם>>
או התקשרו>>
התקשרו אלי
Share by: